"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Zaproszenie na spotkanie informacyjne - podsumowujące prace nad LSR 2023-2029

Odsłony: 50

 

LOGO WPR

LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „LIWOCZ”

zaprasza

wszystkich mieszkańców i mieszkanki oraz członków LGD

na spotkanie informacyjne, podsumowujące prace nad Strategią Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2023-2029,

podczas którego nastąpi prezentacja wyników prac nad LSR, jej założeń, celów i wskaźników, aby nadać jej ostateczny kształt.

Czytaj więcej...

Konsultacje społeczne LSR na lata 2023-2029

Odsłony: 52

W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2023-2029,

LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „LIWOCZ”

zaprasza wszystkich mieszkańców i mieszkanki do konsultacji społecznych przygotowywanego dokumentu strategicznego.

Czytaj więcej...

Ankieta dla mieszkańców – ewaluacja LSR

Odsłony: 554

W związku z trwającym procesem zewnętrznej ewaluacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 (LSR) zwracamy się z prośbą do mieszkańców obszaru objętego działaniem LGD „LIWOCZ” o wypełnienie krótkiej ankiety.

Link do ankiety: ANKIETA

Zachęcamy również do udostępniania ankiety mieszkańcom gminy Brzyska, Skołyszyn, Brzostek, Jodłowa i Pilzno poprzez media społecznościowe.

 

ZAPROSZENIE DO INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI DOTYCZĄCYCH OPRACOWANIA LSR na lata 2023-2029

Odsłony: 181

W związku z prowadzonymi pracami nad Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2023-2029
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „LIWOCZ”
ZAPRASZA
mieszkańców gmin Brzyska, Brzostek, Jodłowa, Pilzno i Skołyszyn,
w tym działaczy społecznych, lokalnych liderów, sołtysów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, GOPS, MOPS, OSP, KGW i innych NGO,
jednostek edukacyjnych (szkól, przedszkoli, żłobków) oraz placówek opiekuńczych i wychowawczych,a także przedsiębiorców i rolników
DO INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI
W BIURZE LGD „LIWOCZ”
38-212 Brzyska 11A (punkt konsultacyjny)
Państwa propozycje, pomysły, potrzeby i inicjatywy będą bardzo pomocne przy budowie poszczególnych elementów strategii,
w tym określaniu działań, przedsięwzięć, celów, planu finansowego czy wskaźników.

Zapraszamy do kontaktu osobistego w biurze LGD, telefonicznego pod nr tel. 13 44 103 38 lub za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strategia LGD „LIWOCZ” będzie finansowana z dwóch programów, tj. Planu Strategicznego dla WPR na lata 2023-2027 oraz Funduszy Europejskich dla Podkarpacia 2021-2027
i będzie stanowiła podstawę do ogłaszania konkursów oraz wydatkowania środków w ramach nowego okresu programowania do 2029 roku.

Aktywność społeczna ludzi młodych, w wieku od 16 do 25 r. życia z obszaru Lokalnej Grupy Działania „LIWOCZ”

Odsłony: 1757

Czy wiesz, że możesz zdecydować na co zostaną wydane Fundusze Europejskie w latach 2023- 2029? Lokalna Grupa Działania prowadzi konsultacje społeczne do dokumentu strategii, który pozwoli wydatkować środki dokładnie na to, czego najbardziej potrzeba w Twojej okolicy. Zaplanujmy razem rozwój obszaru!

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu poprzez wypełnienie ankiety online lub wydrukowanie wersji papierowej i dostarczenie formularza do biura LGD lub przesłanie na nasz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanu/zdjęcia ankiety. 

Udział w badaniu pozwoli nam na przygotowanie strategii umożliwiającej pozyskanie środków finansowych na rozwój obszarów wiejskich, w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej.

LINK DO ANKIETY: Aktywność społeczna ludzi młodych, w wieku od 16 do 25 r. życia z obszaru Lokalnej Grupy Działania „LIWOCZ”