"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Ankieta dla mieszkańców – ewaluacja LSR

Odsłony: 136

W związku z trwającym procesem zewnętrznej ewaluacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 (LSR) zwracamy się z prośbą do mieszkańców obszaru objętego działaniem LGD „LIWOCZ” o wypełnienie krótkiej ankiety.

Link do ankiety: ANKIETA

Zachęcamy również do udostępniania ankiety mieszkańcom gminy Brzyska, Skołyszyn, Brzostek, Jodłowa i Pilzno poprzez media społecznościowe.

 

Aktywność społeczna ludzi młodych, w wieku od 16 do 25 r. życia z obszaru Lokalnej Grupy Działania „LIWOCZ”

Odsłony: 238

Czy wiesz, że możesz zdecydować na co zostaną wydane Fundusze Europejskie w latach 2023- 2029? Lokalna Grupa Działania prowadzi konsultacje społeczne do dokumentu strategii, który pozwoli wydatkować środki dokładnie na to, czego najbardziej potrzeba w Twojej okolicy. Zaplanujmy razem rozwój obszaru!

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu poprzez wypełnienie ankiety online lub wydrukowanie wersji papierowej i dostarczenie formularza do biura LGD lub przesłanie na nasz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanu/zdjęcia ankiety. 

Udział w badaniu pozwoli nam na przygotowanie strategii umożliwiającej pozyskanie środków finansowych na rozwój obszarów wiejskich, w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej.

LINK DO ANKIETY: Aktywność społeczna ludzi młodych, w wieku od 16 do 25 r. życia z obszaru Lokalnej Grupy Działania „LIWOCZ”

KONKURS „NAJLEPSZY SMAK PODKARPACIA” - 24 września 2022 r.

Odsłony: 641

24 września 2022 roku w sali restauracyjnej Hotelu Ambasadorskiego w Rzeszowie , ul. Rynek 14 (parter) w ramach festiwalu KARPATY NA WIDELCU odbędzie pierwsza edycja konkursu o tytuł „Najlepszy Smak Podkarpacia 2022”, w którym wyłonione zostaną kulinarne produkty z regionu wyróżniające się najwyższymi walorami smakowymi, zapachowymi i wizualnymi. Jego celem jest wyszukiwanie tradycyjnych produktów pochodzących z regionu Podkarpacia, ich promocja oraz wspieranie lokalnych producentów, którzy dbają o najwyższą jakość swoich wyrobów.

W Konkursie mogą uczestniczyć producenci, przetwórcy, restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, koła gospodyń wiejskich i inne zakłady gastronomiczne z terenu województwa podkarpackiego.

Producenci ubiegać będą się o laury w dziewięciu kategoriach: produkty mleczne, produkty mięsne, oleje i tłuszcze, produkty rybołówstwa, owoce i warzywa, wyroby piekarnicze i cukiernicze, miody, a także napoje (w tym alkohole) oraz inne.

Zgłaszać można dowolną liczbę produktów.

Czytaj więcej...

Informacja o pracy biura LGD

Odsłony: 683

Informujemy, że w dniach 15-16 września 2022 roku biuro LGD będzie nieczynne, w związku z udziałem pracowników w szkoleniu.