"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Szkolenie rozliczanie

W dniu 27 czerwca 2014 roku w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej odbyło się szkolenie pt: „Realizacja i rozliczanie projektów w zakresie działań wdrażanych przez LGD „LIWOCZ”. Celem szkolenia było wyposażenie uczestników w wiedzę pozwalającą na poprawne przygotowanie wniosku o płatność w zakresie „małych projektów”. Poniżej materiały ze szkolenia skompresowane w formacie.rar.

Materiały ze szkolenia

Link do programu, który należy zainstalować na komputerze aby otworzyć skompresowany plik zawierający materiały ze szkolenia.

http://www.dobreprogramy.pl/WinRAR

Bezpłatne szkolenie

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Agroturystyka to coraz bardziej popularna forma wypoczynku. Ludzie chętnie odrywają się od miejskiego stylu życia, po to by przez kilka dni zaczerpnąć świeżego powietrza, skosztować tradycyjnych wiejskich specjałów, czy pojeździć konno. Na obszarze LGD „LIWOCZ” istnieje wiele gospodarstw rolnych, które położone są na atrakcyjnym obszarze pod względem przyrodniczym i kulturowym. Posiadają dobrze zorganizowaną bazę lokalową, która z powodzeniem mogłaby służyć turystom.

Na szkoleniu z agroturystyki dowiesz się krok po kroku o etapach tworzenia i prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Szkolenie skierowane jest do właścicieli gospodarstw rolnych, którzy chcą rozpocząć własną działalność agroturystyczną.

Informacje organizacyjne:

  • Planowany termin szkolenia 23 listopada 2013 r.
  • Miejsce: Brzyska.
  • Czar trwania: 8 godz. lekcyjnych.
  • Planowana liczba uczestników: 20 osób.

Pamiętaj! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz do pobrania TUTAJ

Miejsce składania formularza:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ”

38-212 Brzyska 11A

tel./fax 13 44 103 38

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.