warsztaty bożonarodzeniowe

W dniach od 30 listopada i 11 grudnia 2012 r. w  odbywały się bezpłatne warsztaty bożonarodzeniowe dla kobiet z gmin: Brzostek, Brzyska, Jodłowa, Pilzno, Skołyszyn organizowane przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „LIWOCZ”.  

Przyjazna atmosfera w jakiej upłynęło 8h szkolenia w każdej z w/w gminie  każe nam sądzić, iż praca w grupie okazała się być bardzo pomocna. Panie podzieliły się swoimi pomysłami na świąteczne ozdoby, potrawy itp. Jak stwierdziły uczestniczki, które samodzielnie wykonały bombki na choinkę i stroiki świąteczne, do wykonania prac nie potrzebne są specjalne zdolności plastyczne, jedynie wyobraźnia, jak również troszkę cierpliwości i chęci, a reszta przyjdzie sama w trakcie twórczej pracy. Mamy nadzieję, że wykonane prace przyozdobią niejeden stół wigilijny, a nowo nabyte umiejętności zostaną docenione przez domowników.

Warsztaty współfinansowane ze środków PROW na lata 2007-2013 oś 4 LEADER działanie 4.31 „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja”.

uczestniczki wa...
uczestniczki warsztatów bożonarodzeniowych w Brzostku uczestniczki warsztatów bożonarodzeniowych w Brzostku
panie z Pilzna ...
panie z Pilzna przy pracy panie z Pilzna przy pracy
Uczestniczki wa...
Uczestniczki warsztatów bożonarodzeniowych z Jodłowej Uczestniczki warsztatów bożonarodzeniowych z Jodłowej