"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Informacja o wynikach konkursu na wolne stanowisko pracy

Odsłony: 16397

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ” informuje, że w wyniku ogłoszonego konkursu na stanowisko "Specjalista ds. koordynacji projektów i promocji", siedem osób złożyło dokumenty aplikacyjne. Wszystkie osoby spełniły wymagania formalne i zostały zaproszone na test kwalifikacyjny. Do testu nie przystąpiły dwie osoby. Spośród osób które przystąpiły do testu trzy osoby zostały zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Czytaj więcej...

Biuro nieczynne

Odsłony: 16699

Informujemy, że w dniu 27.05.2016 r. biuro LGD „LIWOCZ” będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Umowa podpisana

Odsłony: 17150

W dniu 23.05.2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ” podpisało umowę na wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016 – 2022. Łączna kwota otrzymanej pomocy to 7 911 000 zł, w tym 6 300 000 zł jest przeznaczone na realizację operacji ujętych w LSR, z czego 3 150 000 zł na wsparcie związane z rozpoczęciem i rozwojem działalności gospodarczej.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Odsłony: 15652

dni otwarte image001W dniu 14 maja 2016 na rzeszowskim rynkuodbyła się impreza plenerowa "Z Funduszami Europejskimi na Majówkę" organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Wśród licznych atrakcjim.in. zabaw interaktywnych, warsztatów oraz występów zespołów tanecznych. Lokalne Grupy Działania z terenuwojewództwa podkarpackiego prezentowały swoje stoiska. Naszą LGD reprezentowały Panie ze Stowarzyszenia „NASZ LOS W NASZYCH RĘKACH” z Brzostku, które przygotowały pokaz jadła regionalnego oraz Pan Roman Parat, kowal z Gorzejowej, który prezentował swoje produkty rękodzielnicze.

Czytaj więcej...