Ułatwienia dostępu

Dane teleadresowe

Biuro LGD "LIWOCZ"
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "LIWOCZ"
38-212 Brzyska 11A (budynek GOPS)
woj. podkarpackie

REGON:  180 362 373
KRS:  0000 312 600
NIP:  685 22 63 070

tel.: 13 441 03 38
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.lgdliwocz.pl

BIURO STOWARZYSZENIA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „LIWOCZ”

Zaprasza:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600

Kierownik Biura - Wojciech Kos

Pracownik:
Specjalista ds. koordynacji projektów i promocji – Małgorzata Tabaczyńska-Wojnarska       

RODO

Administratorem danych osobowych kontaktowych jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ”.

Dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu odpowiedzi na kontakt realizowany przy użyciu danych kontaktowych stowarzyszenia.

Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania ”LIWOCZ”, w szczególności obsługujący tel.: 13 441 03 38, fax.: 13 441 03 38, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Podanie danych jest wymagane w celu uzyskania informacji od stowarzyszenia.

Każdemu przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowych oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Jednocześnie informujemy, że każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 litera f z dnia 27 kwietnia 2016 r.  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu rozpatrzenia Twojego wniosku oraz zawarcia i wykonania umowy, tzw. RODO.

Każdemu przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

Dane będą przetwarzane tak długo jak nie ustanie cel ich przetwarzania lub wymagają tego przepisy prawa (w tym podatkowe i rachunkowe) w celach dowodowych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej ani nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania.


GMINY CZŁONKOWSKIE

Gmina Brzostek Gmina Brzyska Gmina Jodlowa Gmina Pilzno Gmina Skolyszyn

Gmina Brzostek

Gmina Brzyska

Gmina Jodłowa

Gmina Pilzno

Gmina Skołyszyn

 

LGD Liwocz

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ”
Brzyska 11A, 38-212 Brzyska
tel. (13) 44 103 38, www: https://lgdliwocz.pl/, e-mail: lgdliwocz@wp.pl


Wsparcie na wdrażanie i zarządzanie strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS+ oraz EFRROW
Beneficjent: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ”