Ułatwienia dostępu

Lokalna Twórczość Ludowa w Obiektywie

okładka tworczosc ludowaZapraszamy do obejrzenia wyjątkowego albumu zawierającego rękodzielnicze prace artystów z terenu Lokalnej Grupy Działania „LIWOCZ”.
Album pt. „Lokalna Twórczość Ludowa w Obiektywie” jest zbiorem fotografii niezwykłych prac miejscowych twórców, wykonanych w domowym zaciszu. Lokalne rzemiosło to przede wszystkim haft, rzeźba, malarstwo, ceramika oraz kompozycje kwiatowe. Obecne są również, stare niszowe rzemiosła takie jak kowalstwo, gorseciarstwo i wikliniarstwo.

 Publikacja do pobrania TUTAJ

Wielkanocne smaki - publikacja LGD "LIWOCZ"

okładka wielkanocne smakiZapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją LGD "LIWOCZ". Książka pt. „Świąteczne smaki cz. I Wielkanocne smaki” jest zbiorem wielu wspaniałych przepisów kulinarnych wykonywanych i sprawdzonych przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z obszaru Lokalnej Grupy Działania „Liwocz”.

Mamy nadzieję, że dzięki tej publikacji każdy z czytelników chętnie powróci do kulinarnych korzeni naszego regionu, by zasmakować tego, co dobre.

Publikacja do pobrania TUTAJ

Publikacja Gmina Jodłowa

Gmina JodlowaGmina Jodłowa we wrześniu 2012r. zakończyła realizację rzeczową projektu polegającego na opracowaniu i wydaniu albumu o Gminie Jodłowa współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Małe projekty”.  

LGD Liwocz

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ”
Brzyska 11A, 38-212 Brzyska
tel. (13) 44 103 38, www: https://lgdliwocz.pl/, e-mail: lgdliwocz@wp.pl


Wsparcie na wdrażanie i zarządzanie strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS+ oraz EFRROW
Beneficjent: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ”